Když jsme byli mladí a krásní, chtěli jsme cestovat. Místo toho jsme budovali hodnoty, vzali se a postavili barák. Rozcestovali jsme se až rok předtím, než se nám mělo narodit dítě. Jak už to u cestování bývá – tvoří se na něm závislost. Nedokázali jsme proto přestat a rozhodli jsme se, že chceme cestovat i s dítětem.

 

S Maxem cestujeme od jeho 6ti týdnů a na cestě jsme nejspokojenější jak my, tak dítě. Postupně jsme navštívili spousty zemí a udělali spoustu chyb. Blog jsme se rozhodli psát proto, abychom pomohli ostatním rodičům při cestování s dětmi. Začátky jsou vždy nejtěžší, ale i u zkušenějších je občas každá rada dobrá. Ať už na našich stránkách hledáte radu pro cestování, nebo inspiraci, věříme, že vám bude náš blog užitečný.

 

Letenky nakupujeme většinou, když jsou chybné a nebo v akci a nevadí nám odlet odkudkoli z Evropy. Na místě bydlíme přes AirBnb a nakupujeme a jíme to, co místní. Lítáme s příručnímy zavazadly a nebo batohy. Díky tomu se cestování stává opravdu dostupné.

 

Michal

Ahoj, jsem Michal a cestování mi otevřelo obzory a otevírá stále další. Díky cestování si člověk přerovná priority.

Edita

Ahoj, jsem Edita. Občas matka, která propadá hysterii, když nic nevychází podle jejích plánů. Na cestování miluju prozkoumávání nových míst a poznávání nových lidí. Bojím se hadů a všude opatrně našlapuju.

Maxmilián

Ahoj, jsem Max a nejradši bych se přestěhoval do letadla. Doma vydržím jen chvíli, protože na cestách je nejlíp.

Děkujeme za přečtení

Ahoj, jsme Bízovi a cestování s dítětem je sport, který provozujeme už Maxových šesti týdnů. Na cestování máme nejradši nové zážitky, které nám přinese a fakt, že nám rozšiřuje obzory. To samé chceme pro Maxe. Na cestách rádi fotíme a natáčíme. Inspirujte se našimi příběhy a tipy pro cestování s dětmi.

Přihlaste se k odběru newsletteru

7 důvodů proč odebírat Newsletter